[CZ] Nová verze nenačte zaznamenané trasy - poškozená databáze

Josef Žajdlík shared this problem 12 months ago
Solved

Měl bych prosbu, po dnešní aktualizaci Locusu při pokusu o "aktualizaci databáze" dostávám hlášení, že databáze je poškozena. Zkoušel jsem ji opravit dle návodu zde: http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:advanced:map_tools:corrupted_sqlite ale nejsem na to asi dost zkušený. Chtěl bych tímto Meniona poprosit, zda by mi mohl zkusit databázový soubor prověřit. Neštěstí jsem si těsně před aktualizací Locusu udělal zálohu.

Zde je soubor: http://www.uschovna.cz/zasilka/MKYUUHBVNHNYW8SU-CMF

Comments (6)

photo
1

Zdravím Josefe,

myslel jsem, že databázi již máš v pořádku. To je tedy ještě stále ta neopravená z dřívejška nebo se opět poškodila?

Nicméně oprava se zdá že se povedla, stahuj zde: http://nas.asamm.com/share.cgi?ssid=0snwDsF

Menion

photo
1

Díky Menione, já jsem Ti pak psal zprávu o opravu ještě jiné databáze. Ta co jsme ji dělali byla z telefonu, na kterém dělám pokusy s různým nastavením a tak nebyla aktuální. Zpráva se ale asi někde ztratila a já jsem to neurgoval. Teď se ale ukázalo, že to byla chyba. Mohl bys prosím ještě prověřit odkaz ke stažení souboru, který jsi před chvílí poslal? Nejde mi to ani z jednoho prohlížeče. Hlásí mi, že stránka je nedostupná.

photo
1

Ahoj, jo to je možné .. teď si vzpomínám že jsi psal nějakou PM zprávu na fóru že? Tam si to vždycky přečtu a jak to hned neudělám ...


Jo promiň, link výše opraven.

photo
1

Tak už to funguje, ještě jednou moc díky. Když už jsi vzpomněl ty zapomenuté zprávy, 13.5. (asi jsi byl zrovna na dovolené) jsem posílal e-mail s upravenými kurzorovými šipkami. Jsou upraveny tak, aby bod otáčení byl ve špici šipky, to je mnohem lepší k orientaci při vyšších měřítkách mapy. Pokud se Ti to bude hodit, můžeš je dát ke stažení zdarma na Locus Store, třeba by se někomu hodily.

photo
1

Perfekt, není vůbec zač.


Email se snažím dohledat a bez úspěchu. Nicméně pokud myslíš že ikony budou vhodné i pro další lidi, takže pak prosím napiš na email Petrovi ( petr.voldan@asamm.com ), on má Obchod komplet nastartosti. Díky a měj se.

photo
1

Tak jsem mu to přeposlal. Ono na té šipce není nic tak extra zvláštního, jen jsem ji z horní strany zkrátil, aby se bod GPS posunul do špice. Ta originální ho má zhruba o čtvrtinu výšky posunutý dolů a tak se mi stávalo, že jsem při měřítku 15 přejel odbočku. Tím, že je bod otáčení ve špici se to nemůže stát. Šipky jsou teď navíc duté a tak je přes ně vidět mapa. Měj se taky.