František Koudelka

František Koudelka shared this question 10 months ago
Answered

Od včerejšího dne zkouším testovat Locus a líbí se mi čím dál víc. Zatím jsem sice ani zdaleka neprošel vše, nejen v programu, ale především ani ve fórech. Tedy je možné, že otázky, které položím, jsou již zodpovězeny. Přesto zariskuji a zeptám se:

1. Je možné platit z účtu na účet?

2. Jak velkoku kartu budu asi potřebovat pro kompletní mapy +- celé Evropy? Případně CZ + SK, možná i Rakousko a Francie.

3. Jednou zaplacený Locus (oněch necelých 200,-) je cena konečná, anebo na mě čekají ještě nějaké další platby - jaké?

Díky za odpovědi

František Koudelka

Comments (2)

photo
1

Dobrý den,


odpovědi na všechny Vaše otázky získáte v manuálu Locusu, který najdete zde: http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:main, dále na našem fóru forum.locusmap.eu. Nicméně stručně odpovím už nyní:

1. veškeré platby za Locus Map Pro nebo za produkty v rámci aplikace se platí prostřednictvím Google Play Store (popř. Amazonu) a jejich platebních metod. Platba z účtu na účet mezi ně bohužel nepatří.

2. Mapy celé Evropy Vám zaberou místo v řádu desítek gigabajtů, pokud budete pořizovat rastrové mapy našich mapových partnerů (ČR+SR - SHOCart, Rakousko - Kompass, Francie - IGN). Pokud vystačíte s vektorovými LoMapami z naší produkce (na databázi projektu OSM), počítejte zhruba s pětinovou kapacitou oproti rastru.

3. v ceně aplikace Locus Map Pro je doživotní licence, za aplikaci už dále neplatíte, a to ani za její aktualizace. Platíte pouze za mapy, průvodce a za některé prémiové funkce (např. LiveTracking Premium pro vzájemné sledování osob v reálném čase)

photo
1

Dobrý den, máte pravdu, otázky jsou v odkazu. O to více oceňuji, že jste i přesto odpověděl. Velmi děkuji. Bohužel platby přes google nepoužívám a ani nehodlám do budoucna používat, tedy máme smůlu - Vy i já. Děkuji a přeji příjemný den. FK