Výcenásobný export

Libor Skoupý shared this question 9 months ago
Answered

Dobrý den. mám nastaven automatický export do runkeeperu

Poslední dobou se mi trasa vyexportuje několikrát , někdy 5x někdy 2x 10x a pod - jedena ten samý trénink. Čím to může být ,?

Comments (5)

photo
1

Dobrý den Libore,

máte po ukončení záznamu nastaveno automatické uložení trasy nebo pouze export? Pokud v prvním případě ano, máte trasu uloženou vícekrát?

photo
1

Dobrý den. Nemám nastaveno automatické uložení. Mám nastaven pouze automatický export.

photo
1

Takže po ukončení záznamu musíte trasu ručně uložit. Je trasa uložena v jednom exempláři, nebo ve více, které se pak exportují všechny? Automatický export navíc zobrazuje potvrzení o úspěšném exportu - to se vám zobrazí jednou a pak na Runkeeperu máte trasu víckrát nebo se přímo export v Locusu spustí několikrát?

photo
1

Trasa je uložena v telefonu pouze 1x jednou se mi zobrazí úspěšný export , - v telefonu vše proběhne jednou (tedy alespon co vidím) a a pak na Runkeeperu mám trasu víckrát - někdy 2 , včera 8x - identickou

Teďka jsem to zkoušel a proběhlo to v pořádku , pouze jednou - jeden export jeden záznam na Runkeeperu. Spíšmi připadne že to dělá jen někdy.

photo
1

V tom případě bych zkusil kontaktovat podporu Runkeeperu. To nevypadá na chybu Locusu. Já sám Runkeeper ovšem pro export používám, ale s tímto jsem se ještě nesetkal. Možná bude chyba v souvislosti s vaším účtem.