[CZ] Kopie Locus PRO na druhém telefonu

Josef Žajdlík shared this question 11 months ago
Answered

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je možné používat kopii Locus PRO na druhém telefonu připojeném na stejný Google účet. Jde mi je o to, že bych chtěl mít jednu verzi instalovanou ve starším telefonu na zkoušení různých nastavení. Přeci jen toho jde v Locusu nastavit hodně a protože ostrou verzi používám skoro denně, nechci si ji "rozvrtat" do nefunkčního stavu. Jde mi jen o samotný program, data si přenesu pomocí synchronizace složek přes účet.

Comments (2)

photo
1

Dobrý den pane Josefe.


Děkujeme za dotaz.

Locus lze bez problémů použít i na druhém zařízení. Přidejte si Váš Google účet, který jste použil pro nákup do Vašeho staršího telefonu a nainstalujte si Locus Pro z Google Play.


Na zálohu Vašich dat v Locusu můžete použít také funkci Zálohování http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:user_guide:tools:backup&s[]=z%C3%A1lohov%C3%A1n%C3%AD


V případě dalších dotazů nás, prosím, kontaktujte.


S pozdravem

Hanka

photo
1

Děkuji, vyzkouším to. O možnosti obnovit ze zálohy vím, ale uvažuji vyzkoušet appku Drive Autosync, ta dokáže automaticky synchronizovat celé složky. Používám ji k ukládání záloh z Locusu, fotek a dalších věcí na Google Drive a funguje to zatím bez problémů zcela automaticky.