Premium member only

Roman Frenk shared this idea 13 days ago
Completed

In the cache detail it is not possible to find out whether it is a premium member cache or not, it would be nice to know this information - to see :) It is still possible to find this information directly in the icon map but it is necessary to have a set of GC-summary icons .zip, which not everyone has installed ;) Thanks very much.

V detailu cache není možné zjistit, zda se jedná o premium member cache či nikoliv, bylo by příjemné tuto informaci vědět - vidět :) Ještě je možnost tuto informaci zjistit přímo v mapě na ikonách, ale k tomu je nutné mít sadu ikony GC-summary.zip, kterou ne všichni mají nainstalovanou ;) Moc děkuji za perfektní vývoj a podporu.

Roman

Comments (5)

photo
2

Good day Roman,

good idea. The information added next to "type" of cache.

/4cff0cf834627f672117b433d0688c74

photo
1

Ano, super, tak nejak jsem si to predstavoval. Velmi dobra prace a rychla odezva, velmi dekuji ;)

PS: A jeste jsem se chtel zeptat, tenhle druh ikony (traditional) neni uplne standardni? Je mozne si tam nahrat nejak svoje? Nebo ty nove co pouziva ted Groundspeak? Dekuji za odpoved a informaci.

photo
1

Fajn.

Ikonky: nastavení je pořád trošku "hardcore", čeká to na vylepšení. Ikony co občas používám jsou od Rudy který je kdysi někde sdílel ale nevím zda veřejně, takže raději nebudu šířit.

Nicméně jak na to: http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:advanced:customization:icons#geocaching_icons

Ukázkové ikonky jsou ke stažení v Locus Store jako "GC Summary icons". Po stažení je třeba editace config.cfg souboru, viz. manuál. Snad se povede.

photo
1

Ano, GC Summary icons uspesne pouzivam, ale netusil jsem, ze podobne mohu podstrcit i jinou ikonovou sadu.

photo
1

Určitě. Buď komplet jinou sadu, nebo třeba jen v zipu s ikonkami (uložený v adresáři Locus/icons) upravit ikonky které nevyhovují.

photo