This object is in archive! 

[SK] Ztráta tras

Daniel Obi Obert shared this question 3 years ago
Answered

Dobry den,


mam zakupeny locus map . tu je cislo objednavky GPA.3318-1182-8843-44754 /popripade mi napiste cim sa mam identifikovat/

moj problem je v tom. ze sa mi pokazil mobil. kupil som si novy , nainstaloval aplikaciu locus map pro do mobilu a neviem sa tam prihlasit. daval som tam dve mailove adresy ktorymi sa prihlasujem a pri kazdej mi vypisalo ze sa mam registrovat.

prosim vas vedeli by ste sa mi dostat na moj ucet? lebo som stratil vsetky trasy ktore som tam mal zaznamenane..


dakujem


daniel

Replies (3)

photo
1

Dobrý den,


přihlásil jste se pod stejným účtem , který jste použil při nákupu?

Zakoupená Locus licence je spojena s Vašim Google účtem, který jste pro koupi Locusu použil. Přidejte tedy znovu do telefonu tento účet a

nainstalujte Locus z Obchodu Google Play.

V případě potíží nás, prosím, kontaktujte.

Hezký den

Andrea

photo
1

ano som prihlaseny cez ucet ktory pouzivam na google play a tiez vidim v mojej historii nakupy map.

zial moje trasy ktore som mal zaznamenan tam nie su.. asi preto lebo som aplikaciu mal nainstalovanu v internom ulozisku a tym padom sa mi nezachovali..

photo
1

Dobrý den,

Váš starý mobil je již zcela nepoužitelný a nebo by jste ještě mohl stáhnout svá data z Locus adresáře do počítače (Locus má svůj adresář na kartě nebo interní paměti) ?

V případě, že již data ze starého mobilu nemůžete přemístit , Vám bohužel jiné řešení nemohu poradit.

Přeji hezký den

Andrea

photo
1

Dobrý den,

Protože jsme od vás neobdrželi odpověď déle než 1 měsíc, domníváme se, že tento problém je nyní vyřešen.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli označit toto téma jako zodpovězené.

V opačném případě, pokud problém přetrvává, kontaktujte nás.

s pozdravem

Andrea

Replies have been locked on this page!