This object is in archive! 

[CZ] Smartmaps na Androidu 11+

Tomáš Flaška shared this question 2 years ago
Answered

Dobrý den,

společnost Smartmaps už asi přestala působit na trhu. Teď jsem do nového telefonu nainstaloval sice její aplikaci, ale již nejsou ke stažení mapy. Nicméně tyto jejich (dle mě vynikající) staré mapy mám zálohované v PC.

Problém je, že po instalaci Locusu i Smartmaps do nového telefonu, a následném nahrání map Smartmaps do příslušného adresáře Smartmaps v telefonu Locus tyto mapy jako offline nenačte.

V\pnuli jste tuto možnost? Dá se s tím něco dělat?

Replies (2)

photo
1

Tak Smartmaps mapy už jdou i stahovat (asi měly výpadek). Ale do Locusu se mi nenačtou.

photo
1

Dobrý den,

omlouvám se za komplikace. Nicméně mohl bych Vás požádat o informaci jakou verzi Androida máte na novém telefonu?

photo
1

Za nic se neomlouvejte. Bez Locusu už bych asi nemohl existovat a děkuji vám za něj!

Nový telefon je Android 11, předchozí Android 9. Přikládám 2 Printscreeny. Na tom s Androidem 9 je v adresáři map Smartmaps, na tom druhém s Androidem 11 nikoliv.

photo
1

Děkuji za info. Problémem je právě Android 11, kdy aplikace nemohou číst data z pracovního adresáře jiné aplikace. Tedy Locus nemá oprávnění číst z data z aplikace Smartmaps.

Omlouvám se, ale na Androidu 11 již nelze zobrazit Smartmaps mapy v Locus Map.

Replies have been locked on this page!