This object is in archive! 

[CZ] Nejde přejít z měsíčního Silver na roční Silver předplatné

René Fuciman shared this problem 2 years ago
Not a Problem

Mám měsíční předplatné Silver a chci si předplatit roční. Aplikace ale vyhazuje neustále hlášku : Při načítání informací ze serveru došlo k chybě. DF-DFERH-01. Neporadíte, co s tím?

Replies (4)

photo
1

Dobrý den René,

Omlouváme se za problémy.

Tato chyba je z Google Play a my s tím bohužel nemůžeme moc dělat.

Někdy může pomoci následující postup:

Zkuste znovu vymazat mezipaměť aplikací Google Play:

Přejděte do Nastavení Androidu> Správce aplikací (aplikace)> Obchod Google Play> Úložiště> Vymazat data

Totéž proveďte pro aplikaci Služby Google Play.

Popřípadě může pomoci i odstranění všech aktualizací Google Play.

Restartujte zařízení.

Pokud to nepomůže zkuste to opět pár dní později a nebo provést Cancel stávajícího měsíčního předplatného

a až vyprší , tak koupit roční.

Také můžete vyzkoušet tyto způsoby řešení chyby DF-DFERH-01 popsané na tomto a tomto odkazu.

Děkuji za pochopení.

Přeji hezký den

Andrea

photo
1

Dobrý den Andreo,

vymazání dat a cache pomohlo, jen mi nakonec zůstalo měsíční předplatné do 22.10.2021 (které mám z hlediska plateb ukončené) a nové předplatné roční do 23.9.2022. To, že mám v podstatě dvě souběžné předplatné, pravděpodobně způsobilo právě to, že u toho měsíčního jsem měl ukončené platby, ale předplatné je platné do října. Nicméně kvůli 30,- Kč to už nebudu řešit.

Děkuji za pomoc a pěkný den

René

photo
1

Dobrý den,

děkuji za zprávu. Vyvolal jsem refundaci 10% z ročního předplatného (Google zašle peníze zpět v řádu několika dnů). Nicméně Vaše předplatné zůstává nadále aktivní.

S pozdravem

Petr Voldán

photo
1

Dobrý den,

to nebylo nutné, koneckonců si myslím, že kdybych počkal na doběhnutí zaplaceného měsíce a teprve potom si předplatil Silver na rok, tak by vše proběhlo bez komplikací.


V každém případě moc díky za vstřícnost a zájem...

Pěkný den

René Fuciman

photo
1

Mal som celý rok predplatné gold .nestiahlo mi 6.4. 22 pokračovanie. Teraz ma nepustí zaplatiť ako ďalej?

photo
1

Kontaktujte nás prosím v soukromém ticketu a napište nám účet (email), který používáte v Locus Store. Podíváme se na Vás problém podrobněji. Děkuji Petr Voldán

Replies have been locked on this page!