[SK] custom live tracking / conditions

Ivan Stenda shared this question 7 months ago
Answered

Dobry den, prosim o vysvetlenie ako funguje nastavenie parametrov aktualizacie pre live tracking, intuitivne som ocakaval ze k vygenerovaniu updatu pride pri zmene polohy alebo casu o zadanu hodnotu, avsak podla mojho pozorovania musia byt zmenene obe podmienky. To ma za nasledok, ze pri prestavke v pohybe nie su generovane nove updaty a pocas spracovania dat sa neda rozlisit medzi situaciami ked trackovany objekt stoji, nemoze poslat update napriklad pre chybajucu konektivitu, alebo pripadne ukoncil live tracking.


Bolo by pripadne mozne zadefinovat prepinac, ktory by zabezpecil odosielanie updatov aj bez zmenenej polohy?


Dakujem

i


Replies (3)

photo
1

Dobrý den, nastavte hodnotu polohy na "0" a čas jak potřebujete. Mělo by to fungovat.

photo
1

Dobry den, navrhnuty workaround funguje. Este mam jeden navrh, vo viacerych komentaroch ku custom live trackingu sa opakuju pripomienky ktore smeruju k moznosti ako na strane spracovania dat rozliisit jednotlive tracking sessions. Riesenie by mohlo byt velmi jednoduche ak by medzi parametrami ktore je mozne odoosielat bola nejaka forma UUID unikatna pre kazdu spustenu session.


dakujem

i

photo
1

Dobrý den,

provedeno, parametr UID přidán. Můžete to otestovat v další verzi aplikace.

9f68f5a50bbd0428016a2d3f1382393c

Leave a Comment
 
Attach a file