Vkládání fotky do logu cache

Roman Frenk shared this problem 2 months ago
Not a Problem

Zdravím vývojáře a publikum, narazil jsem asi na jednu chybu Locusu. Když mám rozepsaný log na cache a delší text v komentáři a chci přidat fotku, tak dialog na vybrání fotky nebo použití foťáku se zobrazí úplně na spodní hraně telefonu, kde už jsou symboly pro kliknutí na úvodní ubrazovku nebo tlačítko zpět (tedy alespoň u Samsungu S23) a nelze tedy vybrat možnost přidáni fotky. Musel jsem vyjmout text z komentáře, přidat fotky a zpět vložit text do komentáře, což mi přijde tedy dost komplikované. Ale to není všechno, po celé této proceduře, jsem si uvědomil, že chci vložit ještě jednu fotku (předtím jsem vložil 4 fotky) a teď jsem byl v pasti úplně, dialog na vložení se pravděpodobně zobrazil, ale mimo zobrazovací plochu telefonu, takže nešlo vybrat vůbec nic. Dělám něco špatně nebo je to opravdu chyba? Používám asi nejnovější verzi 4.24.3 a android je 14, díky za info nebo opravu.

Replies (1)

photo
1

Dobrý den,

zkoušel jste potáhnout celé okno nahoru? Tak se dostanete k dalším položkám formuláře.

photo
1

Vyzkoušel jsem nasimulovat situaci znova a vypadá to, že je to vše jak má být. Pravděpodobně nějaká chyba lokálního zobrazení, snad už se to nebude opakovat, každopádně děkuji za reakci.

photo
Leave a Comment
 
Attach a file