[CZ&SK] Rear radar - open source

Remus shared this idea 13 days ago
Gathering feedback

Zrdavim.

Ponuka zadnych radarov na trhu sice je ale je ich len zopar a stale su za dost vysoke ceny. Mozno je to blbost ale napadlo mi vyvinut nejaky svoj radar ale kezde neviem programovat tak mne to nehrozi ale myslim si ze tu su programatorri ktori by to zvladli a potom staci pripojit jednu vykonnu cervenu led na bikanie, krabicku,baterku a je to😁. Pre zaciatok by to mozno bolo mozne skusit

napr. s tymto radar modulom.

https://www.aliexpress.com/item/1005007401856796.html

Neviem mozno uz taky projekt existuje ale ja som nenasiel ak o takom viete poslite link diki.

Replies (2)

photo
1

Zdravím Remusi,

o ničem takovém nevím, nicméně zajímavý nápad. Neumím si nicméně představit, jak by to celé komunikovalo ven. Napojené na nějaké ESP32-C3 a přes bluetooth? Dalo by se to baterií nějak rozumně ukrmit?

Jinak dneska už by se to udělat určitě dalo, jen tedy ta softwarová část mikročipu může být těžší a tady osobně dost zkušeností nemám.

photo
2

Tak myslim si ze baterkovo by sa to ukrmit dalo napr. z clanku 18650 i ked mozno by to bolo trosku vetsie ako je napr. garmin.

Ono ten modul uz sam o sebe myslim komunikuje cez bluetooth niekde som to tusim cital skusim najst odkaz kde je podrobnejsie rozpisany navod.

Leave a Comment
 
Attach a file