[CZ] část mapy SHOCart po rozšíření nefunkční

Zdenek Mack shared this problem 7 years ago
Known

Dobrý den,

už asi 2 roky používám sqlitedb mapu SHOCart tím způsobem, že mám staženy vrstvy 8 a 10 celého Česka a v oblastech, které mne zajímají jsem postupem času přistáhnul vždy dlaždice vrstvy 12 a 14 do stále stejné mapy, kterou jsem nazval Bohemia.sqlitedb . Postupem času tak vznikala ideální bezešvá mama Česka s možností zazoomování potřebných oblastí. To fungovalo ideálně až do minulého týdne, kdy jsem stáhnul (jako vždy za Lcoiny) oblast kolem horního toku Lužnice. Od toho okamžiku se mi celá dosavadní část mapy stala nepoužitelná - místo statších dlaždic se mi zobrazuje nápis "přístup zamítnut" :-( a v celé mapě jsou zobrazovány jen nově stažené dlaždice vrstev 12 a 14 kolem řeky Lužnice.

Na locus(at)asamm.com zasílám link ke stažení této poškozené mapy, pokud byste byli tak hodní a mohli se na ni podívat.

Zdenek Mack

Replies (1)

photo
1

Dobrý den,


přibližně už rok fungují SHOCart mapy odlišným způsobem a bohužel je není možné kombinovat s dříve staženou mapou. Přesněji není možné rozšiřovat starou mapu o nové dlaždice, tak jak popisujete. Jedinou možností je stáhnout mapu jako samostatný soubor a nespojovat je se starou mapou. Na Váš email zasílám alespoň link ke stažení opravené mapy. Ta neobsahuje nově stažené dlaždice.

Zašlete mě prosím na náš email Váš google účet (email adresu), kterou používáte v Locus store. Vrátíme Vám LoCoins za chybně stažené dlaždice.

Děkuji za pochopení

Petr V.

Leave a Comment
 
Attach a file