[CZ] Geoget databaze - pomale nacitani a reakce

Cawba shared this problem 6 years ago
Solved

Dobry den,

po nekolika letech neustaleho importovani primo do programu jsem zacal pouzivat Locus Pro spolu s databazovym souborem .db3 Geogetu.

Kese neimportuji do Locusu, ale nechavam je nacitat z .db3 souboru ulozeneho v zarizeni pomoci addon Geoget databaze pro Locus.

Problem je v tom, ze kese se na mape nacitaji neumerne dlouho (to bych jeste prezil) ale hlavne, po kliknuti na kes, a pote na pop-up okno pro zobrazeni detailu kese, je potreba cekat +-30s. (obcas se nic nestane a musim krok opakovat.

Diky za odpoved.

Kuba

Comments (7)

photo
1

Dobrý den Kubo,


můžu se zeptat, zda jste zkoušel keše naimportovat do Locusu, jak dlouho poté trvá zobrazení detailu? Pokud i tak stejně dlouho, je to problém v Locusu a tedy na mé straně. Pokud ale otevření bude v řádu 2-3s maximálně, jedná se spíše o problém v komunikaci s add-onem a řekl bych spíše i problém v add-onu jako takovém. Přidal jsem kolegu "Kuřátkoo" do této komunikace (autor add-onu), jestli k tomu bude mít nějakou informaci.

photo
1

Popisovany problem je pouze, pokud nacita kese primo z db3.


Pokud je naimportuji do Locusu, je otazka vteriny, nez se listing otevre, takze nejspis ten zmineny problem samotneho addonu.

photo
1

Ahoj, podobné chování zatím nikdo nereportoval. Můžu se zeptat, jak velkou máš databázi, jak máš nastaven poloměr a jaký máš telefon (RAM, procesor)?

photo
1

Ahoj,

DB jsem mel +-500mb, momentalne mnohem vic, ale chovani stale stejne, bez ohledu na to, ze velikost je nyni dvojnasobna.

Nastaveno: neomezeno, 10km.

pozn. nema zadny vliv.

HW: SGS4

photo
2

Vyzkoušej Vacuum databáze v GeoGetu: Pluginy -> Oprava databáze -> Vacuum databáze. O data nepřijdeš, takto upravenou databázi pak nahrej do telefonu a vyzkoušej.


Pokud by to nepomohlo, poprosím tě o sdílení databáze (uloz.to) a zaslání odkazu na mail geovoldik(zavináč)gmail.com.


Obecně platí, že čím více bodů v databázi, tím je načítání pomalejší.

photo
1

Trosku jsi me predbehl... Kazdopadne jsem udelal presne to, co jsi napsal vyse a funguje to hezky svizne! Popravde, zkousel jsem doposud vsechny ostatni nastroje, jen ne to vakuum.


Takze problem solved.


Diky za pomoc.


P.S.Aktualne ma DB 1.1GB

photo
1

Super, jsem rád, že je problém vyřešen. :)