CZ problém se zobrazením zakoupené offline mapy Shocart

Bohumil Pochop shared this question 11 months ago
Answered

Dobrý den, mám problém se zobrazením zakoupené offline Shocart mapy Jeseníky - Kralický sněžník. Nechtějí se mi zobrazovat části mapy (viz screenshot). Můžete mi prosím poradit co s tím?


Děkuji

Comments (1)

photo
1

Dobrý den,

omlouvám se za komplikace. Zdá se, že SHOCart měl problém s mapovým serverem. Vrátil jsem Vám 460 LoCoins za obě mapy. Prosím přejděte do Menu - Mapy - Offline a smažte chybnou mapu. Po té prosím zakupte/stáhněte mapu znovu v Locus Store.

Napište mě prosím, jestli opakované stažení pomohlo.

Děkuji

Petr Voldán

photo
1

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Vadnou mapu jsem smazal, stáhnul/zakoupil ji znovu, ale problém je pořád, ikdyž už v menší míře. Ale je vidět progres, první mapa měla velikost 45MB (byla nejhorší), druhé stažení 65MB (screen jsem posílal), tentokrát má mapa 75MB, ale stále části chybí :-(

B. Pochop

photo
1

Ještě jsem zapomněl na screen


B. Pochop

photo
1

Dnes jsem zkusil stáhnout jinou mapu (Horní Pomoraví) a ta je bez problému. Tak jsem znovu smazal vadnou mapu Kralický Sněžník, již potřetí :-D a zakoupil ho znovu a už to frčí jak má (jen pro info: velikost mapy je teď 85MB). Takže sice až na čtvrtý pokus, ale jede to :-) .

Děkuji a přeji krásný den.


B. Pochop

photo
1

Dobrý den,

děkuji za info. Čekáme na vyjádření od SHOCart (dnes ráno jsme problém stále registrovali). Nicméně zdá se, že v tuto chvíli problém skutečně neobjevuje. LoCoins za chybné stažení jsem vrátil zpět na Váš účet v Locus Store.

Děkuji trpělivost

Petr V.

photo
1

Také děkuji

Ať se daří

B. P.

photo