[CZ] výběr waypointů

JeanPierre12 shared this problem 2 years ago
Solved

ahoj, mám poslední verzi 3.25.5 a zjistil jsem pri pokusu vymazat stare eventy, ze nefunguje selekce bodu jednotlive. Vyber vše, nebo nic se provede a zobrazí v záhlaví v sumáři, jednotlivě se to tam nemění a při posunu obrazovky dolů a zpět tam už ani nejsou ty zatržítka. Mám Note 3 na Andr. 5.0

Comments (2)

photo
1

U mňa všetko OK. (HTC, Android 7)


Aj priamy výber zobrazenia (oko) aj výber bodov v menu úprav (zaškrtavatko).

photo
1

Dobrý den,

chtělo by to screenshoty vaší konkrétní situace. Já jsem nasimuloval jisté anomálie v režimu "nástrojů", ale trochu jinak, než píšete vy.

s pozdravem

Michal

photo
1

zatim jsem zkusil zalohu Locusu, vymaz dat aplikace. Spustil se v defaultu, ale poch. nasel nesmazane slozky WP a delalo to obdobne, jen to zatrzitko rovnou po 1s zase samo zhaslo. Vecer udelam video z obrazovky.

photo
1

video je zde

je asi přehratelné až po stažení, ne v okně

photo
1

Potvrdzujem chybu ako na videu!

Presne to isté.

P.S. pri prvotnom skúšaní som sa mazať nepokúšal. Došiel som len po výber bodov.

photo
1

Ano, podobně jsem to také nasimuloval. Bohužel hlavní vývojář má dovolenou, tak musíme počkat

photo
2

dobré je alespoň zjištění, že ten výběr si momentálně přejímá označení ke smazaní, či přesunu z označení viditelnosti bodu, takže to jde takhle obejít

photo
1

Dobrý den,

problém je opraven, o čemž se lze přesvědčit v poslední Betě 3.25.5.2.

photo
1

díky moc, zatím jsem tu betu ale nikde nenašel :) Pokud jde o ten Locus Free beta testing, tak pockam na finalni verzi Pro. Zatim jsem to vyresil obnovou starsi verze z Titania.

photo
1

ano, Beta verze je varianta Locusu Free, která je ovšem plně funkční stejně jako Pro. Beta testerem se může stát každý. Výhodou Locusu je, že jak Free (Beta), tak Pro sdílejí stejné adresáře, takže stačí pomocí zálohy "zkopírovat" nastavení Vašeho Pro do Free (Beta) verze a fungujete uplně stejně jako na Pro.

photo