This object is in archive! 

[CZ] Eventy - chybný datum zobrazení v seznamu

Roman Frenk shared this problem 5 years ago
Solved

Při zobrazení seznamu eventů se zobrazuje datum vytvoření místo data schování, což je u eventu docela zavádějící, protože když si nastavím filtr na od do, tak se vše vyfiltruje správně, ale v seznamu je zobrazen datum vytvoření nikoliv schování - datum konání eventu. Nejsem si jistý, ale myslím, že v předchozích verzích Locus Map Pro byl zobrazen správný datum, teď mi to právě zarazilo, když jsem si udělal filtr na eventy od 19.12.2018 do 31.12.2018 a v seznamu se objevil datum 5.11.2018 což jsem později dohledal jako datum vytvoření.

Replies (1)

photo
1

Zdravím Romane,

položka (údaj vpravo nahoře u položek) kterou zde vidíte reflektuje aktuální způsob řazení bodů. Když v seznamu kliknete na spodní prostřední tračítko "seřadit", co je tam vybrané? Zkuste vybrat "Geocaching > Datum schování", bude to pak v pořádku?

photo
1

Ano, super, to je presne ono, netusil jsem, ze je zobrazeni data jeste zavisle na zpusobu razeni. Potom je vse ok a velmi dekuji za vysvetleni, maka to perfektne.

photo
1

No ona jen tahle jedna kolonka ukazuje to, podle čeho se řadí (pokud ta hodnota není jinak vidět). Uznávám, že to není zcela jasné a ani jednotná ikonka "kalendář" tomu příliš nepomahá. Nicméně funguje a já zkusím promyslet nějaké možné vylepšení :).

Menion

Replies have been locked on this page!