Funguje někomu přihlášení přes Google učet?

Antonín Hlavizňa shared this question 6 months ago
Answered

Po 10 letech používání Windows Mobile 6.5 na ruzných telefonech jsem byl letos v létě donucen přejít na Android a tím i sbohem bezproblémová navigace Ozi explorer. Teď po 14 denním, používání Locus Pro, jsem totálně znechucen. Jsem vyzkoušel asi 30x ruzně odinstalovat, přeinstalovat, smazat soubory .. na telefonu i tabletu ruzné verze nahoru i dolu ... podle různých návodů. Prostě stále se nemůžu přihlásit k učtu a tím používat navigaci OFFline, což byl můj záměr. Moje je zděšení, že to je bežný problém Locusu který se na forech řeší pořád dokola. Než začnu vymáhat zpátky peníze. Je někdo komu tato navigace funguje nebo fungovala. A když né... ... je nějaká FUNKČÍ navigace na Androidu srovnatelná s Ozi explorer?

Comments (1)

photo
1

Dobrý den,

velmi se omlouváme za způsobené komplikace, ale jak už jsme zmínili ve Vašem privátním vlákně - na problému pracujeme několik dní. Bohužel chyba je na straně Google Firebase (systém pro přihlašování) a měli jsme proto trochu svázané ruce. Nicméně jsme v připravili odlišné řešení, které postupně během dnešního dne nasazujeme (je nutné prověřit všechny účty v Locus store - tedy cca 500 000 záznamů).

Přednostně jsem ručně zkontroloval Váš účet (email, který používáte zde na help desku) - zkuste se prosím přihlásit, problém by měl být vyřešen. Neváhejte nás kontaktovat v případě přetrvávajících komplikací)

Děkuji za pochopení

Petr V.