Geocaching4Locus umožňuje jen služby Basic Member

Ivan KLIKA shared this problem 2 years ago
Closed

Dobrý den,

asi před týdnem mi přestal správně fungovat doplněk Geocaching4Locus. Mám v Geocachingu předplaceno Premium Member (až do 09/2020), ale doplněk se nechce přihlásit pod mým nickem a umožní tak používat pouze omezené služby pro Basic Member. Aplikaci i doplněk jsem asi dvakrát odinstaloval, znovu nainstaloval, ale změna nenastala.

Další problém je, že mi přestalo fungovat počítadlo nalezených keší, napíše mi proces úspěšný a stále ukazuje pouze číslo nula. Pokud chci stáhnout okolní kešky, tak stahuje jenom s omezením, prostě se nyní aplikace chová jako bych byl pouze Basic Member.

Ostatní aplikace (např, c:geo) nebo originál aplikace od Geocaching.com fungují bez problémů a mohu využívat všechny služby pro Premium Member.

Replies (1)

photo
1

Ahoj Ivane,

můžeš se pokusit odhlásit a přihlásit v doplňku Geocaching4Locus a následně zaslat aplikační logy přes Geocaching4Locus - Nastavení - O aplikaci - Odeslat zpětnou vazbu? Logy by se měli automaticky přiložit do e-mailu.

Co se týká počítadla nalezených keší, na to se budou muset mrknout kluci z Asamm Software. To jde již mimo mě.

Díky.

photo
1

Ahoj,

po dalších pokusech a přemýšlení, co jsem v poslední době pozměnil oproti normálu jsem závadu odstranil. Když jsem zkusil všechno co šlo v aplikaci LocusPro a doplňku Geocaching4Locus, tak jsem se zaměřil na svůj profil v Geocaching.com

Vzpomněl jsem si, že jsem nedávno změnil položku v mém účtu v sekci "Nastavení účtu - Autorizace". Zaškrtnul jsem políčko "Nesdílet žádné osobní informace s Autorizovanými vývojáři aplikací".

Nyní jsem tedy opět toto sdílení povolil a současně jsem zde zrušil přístup pro aplikaci LocusPro a doplněk Geocaching4Locus. (viz příloha) Po následném spuštění LocusPro a doplňku G4L už přihlášení pod mým nickem funguje a jsem přihlášen opět jako Premium Member. Počítadlo nalezených kešek už také funguje.

Jenom ještě dotaz, musí být skutečně sdílení osobních informací pro vývojáře povoleno ? Nezdá se mi, že by nutně tyto informace pro vývoj aolikací potřebovali ....

Ivan

photo
1

Ahoj,

konečně jsem se dostal k tomu to otestovat a chyba nebo možná i úmysl je na straně Groundspeaku. Pokud totiž zaškrtneš "Nesdílet žádné osobní informace s Autorizovanými vývojáři aplikací", tak při dotazu na informace o uživateli se vrací, že level jeho účtu je neznámý (UNKNOWN). Doplněk se při přihlašování vždy ptá na level účtu a pokud se nevrátí, že je účet PREMIUM, případně CHARTER (historický typ, který se bere jako PREMIUM), tak se uživatel povačuje, že je BASIC. Tato informace se zjišťuje i při obnovení autorizačního tokenu, který nastává jednou za den.

Napsal jsem Groundspeaku, ať se k tomu vyjádří.

Martin.

photo
1

Tak Groundspeak odpověděl, že je to očekávané chování, což nechápu. Zkusím s tím ještě něco udělat.

photo
Leave a Comment
 
Attach a file