[CZ] HTC One 802w + Geoget DB crash

Marek Z shared this problem 7 years ago
Solved

Dobrý den, mám problém na HTC One 802w (dualsim) s ROM etotalk, Locusem Pro a Geoget DB addonem používaným pro geocaching.


V mapě se korektně zobrazí všechny naimportované keše z databáze geogetu, ale pokud ťuknu na kteroukoliv ikonku keše na mapě, Locus zhavaruje do systému.

Comments (5)

photo
0

Zdravím Marku,


bohužel v takovém případě vás musím požádat o log s pádem. Detailní popis jak na to je zde http://docs.locusmap.eu/doku.php/manu...


děkuju

photo
0

Díky za odpověď, log odeslán emailem na support.locus{at}asamm.com


Marek

photo
0

Zdravím Marku,


bude to asi trošku komplikovanější. V logu sice je zmínka že Locus spadnul, ale do logu už informace o tom proč spadnul nedoběhla.


nahodil jsem teď add-on též a zkouším načíst, naimportovat, zobrazit a kliknout na nějaké keše a vše mi funguje korektně.


Musím vás tedy poprosit o další pomoc.


Můžete mi poslat log vytvořený tou první metodou? Viz. http://docs.locusmap.eu/doku.php/manu... , která totiž funguje když je telefon ROOTlý (metoda pomocí programu CatLog)


Lze ještě vyzkoušet poslední testovací verzi locusu ( http://forum.locusmap.eu/index.php?to... ), kde jsem něco kolem zobrazování bodů opravoval, takže by to mohlo fungovat ale log by měl pomoci


děkuju

photo
0

Díky moc za pomoc, s aktuálním updatem je problém vyřešen a vše funguje jak má. Takhle si představuju support :)

photo
0

no děkuju, nicméně v tomto případě je to spíše trošku klika :)


jsem rád že zase chvilku bude sloužit jak má, kdyby cokoliv, hned piš