This object is in archive! 

[CZ] Mizející waypointy

David Lebeda shared this problem 5 years ago
Solved

Zdravím, omlouvám se, jestli neumím hledat a o problému mizejících waypointů se už někde píše (myslím tedy v poslední době).

Problém: Mám Locus a doplněk Geoget databáze, kešky se zobrazují pomocí živé mapy (tj. nedělám žádný import). U keše si nechám zobrazit waypoint(y). Ty se na mapě zobrazí, ale jakmile s mapou pohnu nebo zoomuji, hned zmizí. Podobný problém tu už byl před několika roky a teď se zase vrátil. Dalo by se s tím něco udělat? Díky a zdravím.

Replies (5)

photo
1

Zdravím Davide,

můžete mi

  • prosím zaslat nějakou malou databázi k otestování
  • napsat jaké waypointy máte nastavené k načtení v Locusu
  • souřadnice a zoom kde se ten problém se zaslanou databází bude dít

Jde mi o to, abych byl schopen problém nasimulovat na vlastním zařízení, díky.

photo
1

Zdravím Davide,

díky za soubor k otestování. Nějakou chybu jsem tam přeci jen našel, tak věřím že v další verzi to bude o dost lepší.

Díky

photo
1

Super, předem díky. Dám vědět...

photo
1

Dnes jsem stáhl novou verzi a v rychlosti ji chvíli zkoušel - ne tedy v terénu, ale doma. Zatím se mi to jeví tak, že je to nejen v pořádku, ale dokonce výrazně lepší než dřív, protože si to zobrazené waypointy pamatuje i po restartu aplikace, takže jakmile si nějaký waypoint označím jako viditelný, zapamatuje se to i pro příště. A to je super, protože se mi stává někdy v terénu z nejasných důvodů, že aplikace (nebo mobil) zblbne, dělá kraviny, nic neukazuje apod. a nepomůže ani restart aplikace, jen celého telefonu. Mám už starý krám, takže to dávám za vinu spíše tomu zařízení. Teď už ale nebudu muset zřejmě po restartu ty waypointy znovu naklikávat, což je super.


Čili - skvělá práce, velice děkuji.

photo
1

Jop, mělo by to tak fungovat. Tedy i body získané z Live mapy (GeoGet, Geocaching4Locus) by si měli pamatovat které waypoint byli zobrazené a které ne. Tak snad tam nevznikl nějaký jiný problém, změn jsem musel udělat více. Kdyby něco, dejte vedět :).

Ať slouží.

Replies have been locked on this page!