This object is in archive! 

[CZ] Munzee doplněk, problém s přihlášením

Jana shared this problem 8 years ago
Solved

Munzee doplněk - cca od minulého týdne najednou nefunguje; už při spuštění doplňku hlásí "Jejda problém" "Munzee No authentication challenges found", nedá ani možnost zadat přihlašovací údaje do Munzee.

Replies (3)

photo
1

Zdravím,


omluva za komplikace. Vypadá to spíše na chybu v Locusu než na straně provozovatelů Munzee, jelikož u mě add-on funguje jak má. Moc ale nerozumím, proč se taková chyba vůbec objevuje. Nicméně přidal jsem do té Munzee obrazovky alespoň pro tyto případy, možnost odhlásit se s zase přihlásit. Myslím, že by to v tomto případě mělo pomoci.


Další verze bude nicméně až za nějaké dva-tři týdny. Pokud by jste chtěla Munzee v Locusu používat dříve, bude to trošku problém ale pokud mi pošlete v Locusu vytvořenou zálohu nastavení, myslím že by se s tím dalo něco dělat.


Díky a omluva za komplikace.

photo
1

Zdravím, díky za bleskovou reakci a ochotu. Nespěchám, klidně počkám na oficiální další verzi. Pokud bych něčím mohla pomoci k identifikaci, v čem je zakopaný pes, prosím, dejte vědět. Přeji hezké dny.

photo
1

Díky za nabídku, myslím že nebude třeba. Chyba odhalena, takže jen kdyby v další verzi byl stále nějaký problém, dejte vědět.


Díky a pěkný večer.

Replies have been locked on this page!