This object is in archive! 

[SK] Pamatovat oznacenie "iba datum" u online logu

Condor shared this idea 5 years ago
Completed

Offline log si pamata posledne pouzite oznacenie - Zaznamenat iba cas a datum


Apropo spravne tam ma byt Zaznamenat iba DATUM. (po davnej uprave API CG casu)


Online log si NEpamata posledne pouzite oznacenie - Zaznamenat iba cas a datum

Takze tuto operaciu vykonavam manualne znova a znova.... Jak....

Od casu kedy prestala fungovat UTC+8 tusim a musim to oznacovat som to oznacil uz viac ako 1000x.

Mam tam dieru v displeji :-D


P.S.:

Necakam nejake hlasy.... nechce sa mi to pisat po anglicky a uz teraz som zmiereny ze diera sa bude prehlbovat a nie len na tomto mieste. Ale snad raz niekedy.... sa zbavime tychto vsetkych klikanic kade tade :-)

Ked sa tak zamyslim a na hrubo ratam tak zbytocnych klikov som za rok dal takych 10.000 a viac ale ved displej to vydrzi. Ale ci mozok neviem :-D

Replies (2)

photo
1

Zdravím Condore trošku jsem ti upravil jméno "nápadu", ať to dává více smysl ;).

  1. špatný překlad: https://crowdin.com/translate/menion/all/en-sk ... SK je snad jediný překlad co to má špatně, nevím proč, nicméně můžeš opravit. Díky
  2. online log: tohle je opravdu divné. Koukám do kódu a i to testuju přímo v aplikace a pro mě to funguje. Tedy, dám logovat online (první možnost), poznámku, zaškrtnu "date only", zaloguju. Zkusím znovu, "date only" je zaškrtnuté", odškrtnu, zaloguju. Potřetí ... bla bla ... "date only" je korektně zaškrtnuté. Tohle u tebe dělá problém?

photo
1

Ano uz viac ako rok.... OK takze pekne poporiadku tak ako to robime v terene 80% ludi a v zahranici alebo v zlom signale (typicky geokeser v lese na skale s bateriou 13%)


Nastavenie zalogovat vzdy OFFLINE - akcia ZALOGOVAT

Nasledna cinnost neskor - akcia zalogovat ONLINE


Tak a teraz to skus znova tak ako to pouzivame ;-)


+edit

Prelozene (opravene) a dal som len SAVE. To staci?

Nerobil som v tom projekte nikdy. Ak ano tak ak narazim na neprelozene veci tak Ta uz nebudem otravovat a urobim to tam ;-)

photo
1

Ah, tohle je zase trošku jiná situace.

Jestli "pouze datum" je nebo není zaškrtnuté, by si měl spíše Locus pamatovat pro každou keš separátně v okamžiku kdy se log vytváří. Tak to i funguje, nicméně koukám že je tam malá chybka a "zaškrtávátko" se zpětně nezaškrtne. Nicméně, pokud jsi dělal tento postup celé roky, tak zbytečně :). Pokud jsi při vytváření logu zaškrtnul "pouze datum", tak pří pozdějším online logování už byl stejně nastaven korektní datum (což můžeš vidět na tom jaký čas se pak při online logování nastavil) a toto zaškrtávátko tedy nemělo efekt.

Abych to nekomplikoval, v další verzi to snad již bude fungovat jak čekáš. Dej vědět pokud ne, díky.

Replies have been locked on this page!