[CZ] Swiss Topo chyba s přidáním mapy - neznámý problém.

Igor BEROUN shared this problem 11 months ago
Not a Problem

Koupil jsem Swiss Topo mapu a objevila se chyba s přidáním mapy - neznámý problém

Comments (6)

photo
1

Dobrý den,

omlouvám se za komplikace. Zdá se, že se mapa vůbec nestáhla a výsledkem je tato chyba. Přejděte prosím do Menu - Locus Store - vyhledejte zmíněnou mapu a stáhněte ji prosím ještě jednou. Napište mě prosím, jestli stažení pomohlo.

Děkuji, Petr Voldán

photo
1

Dobrý den,

Děkuji Vám za rychlou reakci. Zcela ovšem nerozumím zadání jak stáhnout znovu. To ji mám znovu koupit? Swiss topo jsou poměrně drahé..  

Přílohou print screen, ze kterého se zdá, že stažení proběhlo OK? Nebo to ještě neznamená, že je stažení v pořádku? 

Děkuji,

IB

Dne po 12. 8. 2019 13:55 uživatel Locus Map <locus.map@asamm.com> napsal:

photo
1

Dobrý den,

mapu nemusíte znovu platit. Jelikož stažení nebylo úspěšné můžete mapu opakovaně stáhnout z Locus Store zdarma (dokud nedojde k úspěšnému stažení). Pokud přejdete do detailu mapy Arolla, tak byste měl vidět tlačítko "Stáhnout". Z print screen bohužel není patrné, že Arolla byla v pořádku stažena.

Děkuji

Petr Voldán

photo
1

Dobrý den,

Nebyl jsem na Wifi posledních pár dní, proto se omlouvám za prodlení v odpovědi. 

Toto zafungovalo  dobře, zda se že je problém vyřešen. DĚKUJI!

Ještě jeden dotaz, v minulosti jsem měl zakoupeno vícero map, zejména LoMaps ale ne jenom. Po poruše telefonu jsem zakoupil nový nainstaloval opět vasi app. Je nějaká šance bez přítomnosti původního telefonu nainstalovat dříve zakoupené mapy nebo je musím znovu zakoupit pokud původní telefon není funkční? 

Ještě jednou díky,

IB

Dne po 12. 8. 2019 14:15 uživatel Locus Map <locus.map@asamm.com> napsal:

photo
1

Dobrý den,

výborně děkuji za zprávu.

Co se týče opakovaného stažení - záleží na typu mapy. LoMaps můžete stahovat opakovaně po neomezeně dlouhou dobu, ale vždy jen tu verzi (datum vydání), kterou jste dříve zakoupil. Update na aktuální verzi je zpoplatněn. Stačí mapu vyhledat v Locus Store a v detailu položky zvolit "Stáhnout starší verzi"

U jiných map jako je KOMPASS, Swisstopo, OpenCycleMap není bohužel opakované stažení možné. A každé stažení = nový nákup. Pokud mapu nelze opakovaně stáhnout je tato informace v popisu mapy zdůrazněna. Mapy, ale můžete zálohovat do vašeho Google Drive nebo Dropbox. Menu - Maps - možnosti mapy - zálohovat


Děkuji

S pozdravem

Petr Voldán

photo
1

Super. Děkuji za pomoc a přeji vám příjemný den.

IB

Dne út 20. 8. 2019 8:05 uživatel Locus Map <locus.map@asamm.com> napsal: