This object is in archive! 

[CZ] Pridání favorit bodů do buttonu kesky

Pavel Gregagrek shared this idea 8 years ago
Declined

Zdravím,


Když rozkliknu v mapě Locusu kešku, objeví se button ve kterém jsou určité informace o kešce jako obtížnost, terén, počet waipointů, počet TB a velikost schránky.

Právě ten počet TB v té kešce je informace podle mne neaktualní a v daném okamžiku kdy se na ni chystám již zastaralá. Neslo by vyměnit ji za informaci jaký pocet favorit bodů keska má, nebo jak je hodnocena od kačerů..

Pokud se rozhoduji na kterou kešku půjdu, tak si vybírám taky jak je hodnocena od kačerů. Díky

Replies (3)

photo
1

Zdravím Pavle,


že informace o poštu travel-bug předmětů je zastaralá, závisí jak stará data v telefonu máte, nedá se to podle mě říci obecně. Nicméně samozřejmě uznávám že počet "favorites" bodů nezastarává tak rychle. Na druhou stranu, já osobně jsem počet "favorites" bodů příliš nepochopil, jelikož málo navštěvované keše těch bodů zákonitě mají méně i přestože jsou výrazně kvalitnější než ty na Václaváku. Takže z vlastní zkušenosti raději uvidím že mě čeká nějaký TB, než číslo "Favorites", které mi ale stejně nic neřekne.


Je to nicméně věc názoru, ale tím spíše, pokud nebude silný protiargument, se přikláním ponechat jak je. Díky za pochopení.


co znamená "jak je hodnocena od uživatelů"? Tím myslíte hodnocení z "GC Vote"? To lze zobrazit přímo pod keší, zapíná se to v nastavení > geocaching.

photo
1

Zdravím Menione,


Informace o počtu TB v kešce je zastaralá, i když si stáhnu do telefonu dnešní data, protože kačerovi který přijde přede mnou a TB vyzvedne nebo je tam vloží, trvá ve většině případů několik dnů nebo i týdnů než TB zaloguje (takovou mám zkušenost). Jenže potom ta informace, že v kešce TB je nebo není, pořád zůstáva nezměněná dokud předmět nezaloguje.

Souhlasím že počet "favorites" bodů" nemusí být moc vypovídající, protože kesky o ničem ve městě budou mít počet těchto bodů víc než krabička, ke které musím jít několik km tam i zpět, ale je to věc názoru a mně pomáhá při výběru na na kterou kešku se vydám.

Co znamená "jak je hodnocena od uživatelů"?, tím jsem nemyslel hodnocení z "GC Vote", ale počet "favorites" bodů" na geocaching.com.

photo
1

Zdravím,


rozumím a s TB informacemi samozřejmě souhlas. Nicméně pokud odeberu počet TB, dostanu zase stížnosti, že nechtějí favorites ale chtějí TB. Takže jak jsem psal, bohužel nenapadá mě zde jednoduché řešení jak do dialogu elegatně dostat vše.

Replies have been locked on this page!