[CZ] Proč nelze použít Fotky Google

Josef Pešek shared this question 4 months ago
Answered

Dobrý den.


Při vyplnění formuláře Bodu chci do Přílohy připojit fotku z FotkyGoogle:

+ Přidat fotografii / Otevřít z Fotky (ikona GoogleFotky) / Fotky (ikona černý čtverec). A Locus jen hledá něco ... a nic. Jsem přihlášen kreditní účtem. Dělám něco špatně? (Mám verzi FREE)


Děkuji za radu a zdravím

Josef Pešek

Comments (3)

photo
1

Zdravím Josefe,

poslední verze Locusu? Zkouším to na poslední 3.45.1 a Androidu 10 a nějak se mi po pravdě nedaří vybrat foto z Google Photos. V menu při výběru je vidím, nicméně po kliknutí dostanu na výběr pouze seznam lokálních fotografií, nikoliv komplet nabídku z Google Photos. Vybrání lokální fotografie nicméně funguje korektně.

Jak to je u vás? Pokud tím "ikona černý čtverec" myslíte, že se fotka vybere ale v Locusu máte jen zmíněný "černý čtverec", zkontrolujte prosím zda jste na poslední verzi. Tohle by totiž akorát mělo být v té poslední verzi opraveno. Kliknutí na tento "čtverec" pak funguje korektně, tedy zobrazí se fotografie na celou obrazovku?

Jiří M. aka Menion

photo
1

Zdravím Jiří M.,

ano, lokální nabídka „Složky ze zařízení“ funguje korektně. Nevím však proč není funkční nabídka „Fotky“ když je v nabídce.

Fotky z Google Photos se neukáží, tudíž nejdou ani vybrat.

745e9e7226791c92e1be9183e941597a

Josef Pešek

From: Locus Map [mailto:locus.map@asamm.com]

Sent: Wednesday, May 13, 2020 9:15 PM

To: Josef Pešek

Subject: New Comment in "[CZ] Proč nelze použít Fotky Google"

photo
1

Zdravím,

jo dokonce tady máte černý čtverec. No bohužel tato obrazovka ani není Locusí ale systémová.

Tady vůbec nemůžu pomoci, to bohužel. Nicméně nenapadá mě jediný důvod, jak by mohla být chyba na vaší straně. Maximálně bych zkusil v telefonu vymazat cache aplikace Google Photos, jestli se nevzpamatuje.

Pěkný večer,

Jiří M. aka Menion