This object is in archive! 

[CZ] Problém s přihlášením přes Geocaching4Locus

Adam shared this question 5 years ago
Answered

Ahoj,


po delší době jsem se chtěl přihlásit a stáhnout si nějaké keše do Locus Pro přes Geocaching4Locus. Po potvrzení "Povolit přístup" mi to napíše chybu "The number of calls allowed for this Method has been exceeded Exception: LiveGeocachingApiException". Pečlivě jsem prošel fórum a zkusil doporučené postupy (reinstalace, vymazání cookies, změna prohlížeče), ale problém stále přetrvává.


Budu rád za jakoukoliv radu nebo aspoň vysvětlení situace. Jsem BM a požívám Sony Xperia L.


Díky.


Adam

Replies (7)

photo
1

Ahoj,


zkus se v nastavení Geocaching4Locus odhlásit a pak přihlásit. Pokud toto nepomůže pošli mi logy přes Nastavení -> O aplikaci -> Odeslat zpětnou vazbu.

photo
1

шутка такая ?

photo
1

Тоже самое я написал Адаму. :)

photo
1

Я вижу, что Tы написал, но у меня есть ver. 1.4.2.5


tam bude nieco ine vo veci. s poslednou verziou G4L sa prihlasit viem. myslim, ze nie som daleko od pravdy, ked poviem, ze tu bude niekoho zaujem aby tato verzia uz nebola nadalej pouzitelna.

neupdatoval som ani lokus 3.18.9 ani G4L naschval - aby to spolu pracovalo.

photo
1

Jo tak s tou verzí už nepočítám. Od té doby se toho hodně změnilo na straně Geocaching Live API i Groundspeaku, že se divím, že to doteď fungovalo. Jestli dobře tuším, tak tahle verze se maskovala jako stará Geocaching aplikace od Groundspeaku, kterou nedávno zařízli. Tak to možná s tím souvisí.

photo
1

no ved som pisal, ja som nic nemenil = musel niekto iny....

fungovalo a škoda toho, lebo tato verzia bola vyborna. akurat teraz budem musiet nieco ine vymysliet. istotne ale PM sa nestanem.

photo
1

Díky za vysvětlení situace. Verzi G4L mám stejnou jako tomasenkoslav. Takže toto řešení bohužel skončilo. Kdybyste přišli na adekvátní náhradu (mimo placené členství), tak sem s ním ;)

Replies have been locked on this page!