[CZ] Ubytování / obchody v okolí

P. Avhor shared this idea 8 months ago
Collecting votes

Dobrý den, byl jsem teď v Asii na kole a narazil jsem na problém, že v málo osídlené oblasti je těžké najít ubytování / obchod. Příslušné ikonky se na mapě zobrazují až při velkém zvětšení, což znamená nekonečné posouvání mapy a hledání (přičemž někdy se ikonky načtou se zpožděním, takže i tak se dá něco přehlédnout). Bylo by velmi užitečné, kdyby šlo nastavit, které typy ikonek se budou zobrazovat i při nižším zoomu. V ČR se to zdá nesmyslné, byla by to ikonka na ikonce, ale v oblasti, kde je jedno ubytování / obchod na 40 km, by to bylo velmi přínosné.

Další možnost by byla zobrazit seznam co je v okolí, něco jako má aplikace iOverlander / List.

Díky.

Comments (3)

photo
1

Dobrý den,

problému rozumím, ale nejsem si jistý, jestli to je správná cesta. Lepší možností je zobrazit určité body v okolí, jak zmiňujete v poslední větě. Vyzkoušejte prosím Menu - Další fce - Body zájmu (beta) - vyberte mapu, sekci v druhu bodů a přes horní ikonku zobrazte nejbližší v okolí.

photo
1

Dobrý den,

to je skoro ono (nějak se mi tu funkci podařilo přehlédnout), ale: je hodně divná logika, pokud chci zobrazit na mapě více kategorií, typicky accommodation around, food and drink around, shopping around. Už jsem přišel na to, v jakém pořadí na co kliknout, ale logické mi to nepřijde. Určitě bych chtěl nějaká škrtátka, abych viděl, které kategorie mám vybrané.

Další problém je, že se mi nedaří zobrazit ikonky kde potřebuji, vypadá to, že je to omezené na 100 výsledků v rámci kategorie. Jenže já ne vždy hledám něco v okolí, ale často podél trasy, tj. kam až musím dojet, kde něco bude. Pokud se mi těch 100 výsledků "vyplácá" v okolí, protože jsem zrovna ve městě, nic nenajdu. Bylo by super mít možnost zobrazit ikonky podél zobrazené trasy, i když bude třeba 200 km dlouhá, tj. např. prohledat pruh kolem ní 3 km na každou stranu.

photo
1

Rozumím, V příštím roce bychom se rádi dostali k lepší integraci offline POI do Locusu, takže děkuji za nápady/ připomínky.

photo