[CZ] Přidání časy počátku trasy do seznamu tras

onelook shared this idea 9 years ago
Gathering feedback

Zdravím, Locus standardně pojmenovává trasu tak, že je tam datum a čas počátky trasy. Dříve se v seznamu tras nezobrazovaly další detaily o trase, takže jsem toto zachovával a připisoval na konec typicky cíl cesty. Bohužel byl problém s tím, že popis byl příliš dlouhý a byl vidět jen kousek (nezalamovalo se to, ale ořezávalo). Nyní se již v seznam tras zobrazuje více informací a tak bych rád z popisu smazal datum a čas (a tím měl více prostoru pro popis trasy). Ovšem čas se v detailu nezobrazuje a přitom je to dobré orientační vodítko pro to, kdy hledám nějakou trasu. Datum si typicky nepamatuji, ale v jakou denní dobu jsem vyjížděl, to vím typicky poměrně jistě - to si prostě člověk pamatuje lépe. Smazat z popisu trasy datum a ponechat tam čas mi přijde divné.


Přimlouvám se za přidání času počátku trasy (bez sekund) do položek seznamu tras. Věřím, že to ocení k další uživatelé - zvláště, až budou mít větší množství tras.


(jinak díky za vylepšení)

Replies (1)

photo
1

Zdravíčko,


no přidat je jedna věc, ale někam to užitečně umístit je věc druhá. Bohužel o dost komplikovanější.


Aktuálně je v seznamu vidět i kousek ze samotného popisu trasy, zkoušel jsi si tento čas napsat do popisu během ukládání? Myslím, že by to mohlo stačit, co říkáš?


Chápu že to není automaticky generovaný údaj, tak jak by tomu bylo v případě realizace tvého nápadu.

Leave a Comment
 
Attach a file