[CZ] Živá mapa někdy zobrazuje velké ikony

Rudolf Musil shared this problem 9 days ago
In Progress

Nekdy je potreba nekolikrat Locus ukoncit a znovu zapnout nez jsou vsechny ikonky stejne velke.

Comments (3)

photo
1

Zdárek Rudo,

neřešili jsme náhodou tohle už před lety? Stále jsem tenhle problém u sebe nikdy nezaregistroval a nikdo jiný snad tohle ani nehlásil.

Máš nějaký zaručený kroky který když u sebe udělám tak budu mít stejný problém, ideálně vždy? Díky

Menion

photo
1

Myslel jsem ze uz jsem odeslal odpoved, ale asi z mobilu a nejak nedosla. Tak jeste jednou to zkusim popsat. Ano asi mas pravdu, uz jsem to asi reportoval. Je to tak davno, ze jsem na to zapomel. Stava se mi to obcas kdyz mam nejaka data naimportovana a zapnu zivou mapu. Chova se to chaoticky. Nedavno se mi stalo, ze vsechny multikese meli polovicni velikost ikonky. Nestava se to bohuzel vzdy a nedokazu prijit na to proc se to stane. Je zajimave, ze restart Locusu nekdy nepomuze a chova se to stejne dal.

photo
1

Tak jsem teď rejdil s mapou dle tvého popisu (vlastní keše + live mapa) snad 10 minut divoce sem-tam a bohužel opět jako vždy nic.

Netuším ... nějak se mi nezdá že by nějaké nastavení v aplikaci na tohle mohlo mít vliv, nicméně pokud, můžu to zkusit stejně tak pokud mi pošleš zálohu nastavení vyrobenou přes menu > více > Správce zálohování. Jediné co tady může ovlivńovat velikost je nastavení > Body & Trasy > Velikost ikon bodů. Nicméně ani s tím se mi velikost prostě nerozhodí. Divný. Bohužel ale bez nasimulování tohle nemám šanci opravit. Udělal jsem malou drobnost v kódu která by tady mohl pomoci, tak uvidíme v další verzi.

photo