[SK] Locus Map Watch Pro Offline mapa bez telefonu

Tomas shared this question 21 months ago
Answered

Zdravím chcel by som sa opýtať či vo verzii Locus Map Watch Pro pre Galaxy Watch sa dá stiahnuť do hodiniek offline mapu (napr cela SR) a používať ju offline aj bez telefónu? Napr ze telefon si necham v aute alebo doma a idem len s hodinkami niekde len s GPS bez Wifi a bez Mobilneho signalu.

Replies (2)

photo
1

Dobrý den,

bohužel tohle appka neumí. Je to pouze externí monitor hlavní aplikace běžící na mobilu. Veškerá data jsou uložena a zracována v mobilu, do hodinek se pouze vysílá "obraz" toho, co je aktuálně na displeji mobilu.

S pozdravem

Michal, Locus team

photo
1

Dobrý deň prajem,


takisto mám samsung watch s locus pro aplikáciou. Ako pripojenie s mobilom, to považujem za zbytočné, priam nepoužiteľné: vysvetlím:

mobil som si odložil do batohu / do vrecka, keďže na hodinkách sa zobrazuje pozícia na základe gps v mobile, ani raz som si nevedel pozrieť pozíciu, pretože tá sa načítala až keď som vytiahol mobil, čiže som si pozíciu pozrel na mobile rovno a nepozeral som zbytočne ešte raz na hodinkách. Za mňa toto riešenie úplne zbytočné. Hlavne keď som v noci v snežniciach po kolená zaborený v snehu potreboval nájsť rýchlo pozíciu na hodinkách. Aplikácia pre hodinky je tým pádom pre soft turistov, ktorí sa môžu hrajkať pri prechádzke s mobilom a s hodinkami.

Offline aplikácia na hodinky s použitím GPS na hodinkách je nevyhnutné ak to majú použiť všetci. Za mňa to bolo veľké sklamanie.


Maťo Vaverčák

photo
1

Dobrý den,

aplikace v hodinkách, která funguje pouze pokud vytáhnu z batohu mobil, je opravdu zbytečná. Není to ovšem případ Locusu - proč bychom takovou aplikaci vyvíjeli? Zřejmě máte problém buď se stálostí bluetooth připojení nebo s vypínáním Locusu systémem v mobilu - obojí je s největší pravděpodobností kvůli optimalizaci baterie.

- jak vyřadit Locus Map z optimalizace baterie: https://dontkillmyapp.com/

- jak stabilizovat bluetooth připojení: https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:bt_sleep_issues

S pozdravem

Michal, Locus team

photo
Leave a Comment
 
Attach a file