[CZ] MIO Fuze, MIO Link

swakla shared this question 4 years ago
Answered

Dobrý den,

1. lze jako externí senzor pro monitoraci frekvence srdeční akce (HR) použít spolu s Locus PRO chytré náramky MIO Link nebo MIO Fuze?

2. umí Locus PRO vytvářet křivku frekvence srdeční akce srdeční na základě těchto údajů

děkuji za odpověď

Comments (10)

photo
1

Dobrý den,


tato zařízení jsme netestovali, ani jsme o nich od našich uživatelů nedostali reference, které shromažďujeme na této stránce manuálu: http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:support_for_hrm_monitors. Pokud náramky otestujete, budeme rádi, když se s námi podělíte o výsledek testování.


Locus Map Pro umí vytvářet křivku srdeční frekvence, získané z externích senzorů, ale vámi zmiňovaná zařízení vyzkoušená bohužel nemáme.

photo
1

Dobrý den, děkuji za odpověď. Mohl bych poprosit o ukázku zobrazení křivky srdeční akce. Křivka je zobrazena v závislosti na časové ose trasy?


Pokud náramek koupim, informací o něm zašlu. S.

photo
1

ano, křivka se zobrazuje na časové ose, viz obr.

photo
1

Děkuji za zaslaný obrázek. Takto by to vyhovovalo. Napadl mne obrácený postup. Mohl bych někde najít seznam vámi odzkousenych senzorů pro monitoraci tepu. Děkuji

photo
1

Žádná další reakce k tomuto tématu, označuji je tedy jako odpovězené.

photo
1

Dobrý den, náramek Mio Fuse jsem koupil a otestoval spojení s Locusem Pro. K aplikaci se náramek připojil zcela bez problému prostřednictvím Bluetooth ( v telefonu nemám ANT+ ). Možná by bylo s výhodou, kdyby každé další připojení již probíhalo automaticky a nemuselo se připojení senzoru vždy znovu aktivovat. Co se týče vlastního použití, po absolvování trasy jsem získal křivku, která zde byla již zobrazena. Pro obecnou informaci o tepové frekvenci (TF) tato křivka možná stačí, ale pokud jsem chtěl začít získaná data nějak sledovat ( fce sporttesteru ), tak mi v aplikaci chybělo jejich statistické vyhodnocení ( např. maximální TF, průměrná TF, event. možnost nastavení zón a sledování času pobytu v nich atd. ). Jinými slovy, se svými mapovými podklady, možností jejich offlinového použití, záznamem a vyhodnocením trasy atd. je aplikace opravdu výborná a prakticky jinou jsem nepoužíval. Ve chvíli, kdy jsem chtěl ale začít sledovat i TF, musel jsem začít používat současně i jinou aplikaci. A je logické, že by samozřejmě bylo jednodušší, kdyby bylo vše v jednom :-) S.

photo
1

Dobrý den, děkujeme za informace, zaktualizujeme náš seznam. Souhlasíme, fce sporttesteru jsou v Locusu omezené. Zatím jsme v této oblasti ve fázi testování preferencí uživatelů. Pokud tedy máte zájem o zařazení zmíněných funkcí, vytvořte zde na supportu topic a začněte sbírat hlasy. Pokud se nápad setká s poptávkou, vývojáři se tím budou zabývat.

photo
1

Dobrý den vlastním mio FUSE a nevím jak ho připojit k locusu ...


Bluetooth mám povolen a v aplikaci ho pod složkou bluetooth manažer nemůžu najít ... Jsou tam čtyři možnosti a ani jedna mi nespolupracovala s mio.

photo
1

Dobrý den,


Vaše zařízení testoval jeden z uživatelů úspěšně, viz příspěvek výše. Postup by měl být následující: zapněte BT ve vašem zařízení, aktivujte párování s náramkem. V bluetooth manageru Locusu zapněte přepínač u "Monitor srdečního tepu (BT 4.0)". Locus začne senzor vyhledávat, v případě úspěchu se s ním spojí a pokud senzor vysílá nějaké údaje, Locus je zobrazí také.