[CZ] Problém s rotací mapy 3.12.1

Mara shared this problem 6 years ago
Solved

Mám verzi PRO po aktualizaci na 3.12.1 mi přestala fungovat ROTACE MAPY, setkal se stim někdo nebo je problém jenom u mě. Jinak je to úžasná aplikace. Díly za odpověď.

Replies (10)

photo
1

Zdravím,


zajímavé, zdá se že to je ten samý problém jako zde:

http://forum.locusmap.eu/index.php?topic=4832.msg39524#msg39524 . Díky,

zítra to zkusím pořádně prozkoumat.

photo
1

Jj to bude asi ten samý problém, pro upřesnění mám lenovo A328 android 4.4.2 nemá hw kompas a mapa nerotuje ani při pohybu ( nefunguje ani ZOBRAZIT POHLED) jestli chcete tak mužů ješte otestovat verzi 3.12.1 na tabletu

photo
1

Zdravím,


tak myslím že chybu jsem našel. Je to opravdu způsobené nepřítomností senzoru v tabletu, proto na většině zařízení to funguje jak má. V další verzi (možná dokonce zítra), bude opraveno. Pokud by byl nějaký problem, určitě dejte vědět.


Díky za report a omluva za komplikace.

photo
1

Zdravím všechny zúčastněné - čtu "SOLVED" - vyřešeno, tak se zeptám, mám-li něco sám přenastavit nebo čekat na případnou aktualizaci. Zatím se mi žádná automaticky nenabízí.

photo
1

Zdravím Václave, na Google Play by již měla být 3.12.2 verze od včerejška, takže určitě zkontrolujte!

photo
1

Omlouvám se - přehlédl jsem info o aktualizaci. U Locus PRO mám nastavenu automatickou... Teď večer už to nevyzkouším, ale zítra vyběhnu ven a vyzkouším. Dám vědět, jak to u mne dopadlo. Takže předem díky!!! A mějte se fajn.

photo
1

Zdravíčko Menione - i vy ostatní. Hlásím své pozbnatky po upgrade 3.12.2 (Lenovo A660 - zařízení bez HW kompasu) :


  • - natáčení-zorientování mapy při pohybu již opět funguje
  • - tzv. Zobrazení pohledu myslím nefunguje - ani v klidu ani v pohybu se ikona nezmění - stále je ikona ve tvaru šipky

Má někdo podobnou zkušenost nebo je to pouze moje anomálie? Případně napadá někoho nějaký fígl v nastavení Locusu? Já tuto funkci tedy Zobrazení pohledu příliš nepozužíval, ale zajímá mne to.

photo
1

Zdravím,


tak jsem rád že hlavně rotace mapy funguje.


To zobrazení pohledu: má vůbec smysl aby fungovala funkce která zobrazuje kam se zrovna díváte (kam je telefon natočený), když telefon nemá vnitřní kompas? Je to trošku matoucí, že ta funkce vůbec je vidět a jde spustit, takže spíše myslím, že by na takových zařízeních vůbec neměla být.

photo
1

Vidím to podobně - jak jsem psal, v podstatě si nejsem jist, že bych ji kdy na tomto zařízení použil. Jen jsem chtěl dát zpětné info co se povedlo opravit. Naproti tomu bez toho natáčení-orientace mapy bych si to moc představit nedovedl. Používám Lous často na kole a automatické zorientování je dobrá pomůcka.

Budete-li chtít něco vyzkoušet na starším typu mobilu, dejte vědět - rád vám pomohu.

Každopádně díky za rychlé vyřešení problému a mějte se fajn.

photo
1

Za info samozřejmě díky. Upravil jsem to tak, že pokud zařízení nemá HW kompas, ta nabídka "zobrazit pohled" by se už neměla ani objevit.


Díky!

Leave a Comment
 
Attach a file